Havaclub

KAR A SEVDA
W.o model
Wetter
Meteociel
Skew-t
Ao - nao
Mgm radar
Kar tahmin
Mgm wrf

Haberler: 2018/2019 KIŞ SEZONUNA EN İYİ KADRO,EN İYİ TAHMİN, EN İYİ TUTARLILIK ORANI İLE HAZIRLANIYORUZ..

İSTANBUL KAR TAHMİNİ - KAR SEVDALILARI (Okunma sayısı 108831 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kardanadamemin - CEZALANDIRILDI !

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
Emin abi inşallah senin beklediğin gibi olur ALLAH izin verirse güzel günler çok yakında

Ramazan Elmass

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Hafta içi ya geri sayım ı başlatacağız ya da avrupayı izlEyeceğiz

ErdemKartak

daha çok Çevrimdışı
  • VİP ÜYE
  • Yeni üye
  • 4Funcy
    • Profili Görüntüle
Sevgili Kardan Adam Emin

İstikrarlı, Umutlu ve Kendinden "Emin" Bir Şekilde Tahminlerini Bizlerle Paylaştığın İçin Teşekkürler.

Forum Bu Sene Biraz Sessiz, Lakin Bende Dahil Benim Gibi Sessiz Okuyucuların Sayısı da Oldukça Fazla.

Kimseden Bir Beklenti İçinde Olmadan, Hatta ki Çoğu Zaman Cevap Dahi Almadığın Halde
Kırılmadan Gücenmeden Her Zamanki O Pozitif Yanınla Yazdığın Tahminlerin Bizler İçin Çok Değerli.

Kimine Göre Polyanna, Kimine Göre Bir Umut. Fakat Gerçek Olan Şu Ki İnanmak... " O Gemi Bir Gün Gelecek"

Forumun "İsmail Abisi" Olduğun İçin Çok Teşekkürler.

Emeğine Yüreğine Sağlık. Tahminlerinde Başarılar.
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2018, 10:33:08 ÖS Gönderen: ErdemKartak »
4Funcy

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu iki günkü suni haftasonu modelleri kışın gidişatı yada diğer bir deyişle kalanıyla ilgili sağlıklı görüntüler olduğunu düşünmüyorum. Tabiiki buradaki diğer değerli üstad arkadaşların yorumlarıda yabana atılmamalı. Sitemizdeki tahmin yapan arkadaşlar hepside altın değerinde tecrübeli, deneyimli ve aynı zamanda bir o kadarda KAR SEVDALISI arkadaşlardır, bundan adım gibi eminim. Son GFS güncellemesinde yine birtakım gariplikler sezinledim diyebilirim. Konuyu açmam gerekirki oda kaç gündür peşpeşe ağır KIŞ koşulları barındıran kutupsal mor görüntülü kütleyi bir o yana bir bu yana gezdiriyor, sanırsınız yazıtura yada bir nevi kumar oynanıyor hissine kapıldım. Şimdi burdan çıkarılacak husus şuki,bu ağır şartlar barındıran kütlenin gideceği yön hala belirsizliğini koruyorken bizlerin günde 3 defa takla atan GFS ye bakarak sistem Avrupa'ya kesin gitti diyebilirmiyiz, sizlere soruyorum. Tahmincilik,uzun düşünmek, sebeb, sonuç, ince hesaplar, deneyim, tecrübe ve herşeyden önce sabır, sebat işidir diye heryerde dile getirmişimdir. Benim değişmeyen kişisel kanım, bu sistemlerin henüz nereye tam olarak konumlanacağını artık veriler bile birtürlü tam belirleyemeyip, sıksık, biroraya, birburaya yalpalamalarını halen sürdürüyorlarsa bu konuda umutlarda hala tükenmemiş demektir. Uzun lafın kısası ben bu devasa sistem yada sistemlerin salı yada engeç olasılıkla çarşambaya kadar gideceği yönün dahada netlik kazanacağını düşünüyorum ve diğer tüm ÜSTAD arkadaşlarıma başarılar diliyor, SAYGILARIMI SUNUYORUM.

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili Kardan Adam Emin

İstikrarlı, Umutlu ve Kendinden "Emin" Bir Şekilde Tahminlerini Bizlerle Paylaştığın İçin Teşekkürler.

Forum Bu Sene Biraz Sessiz, Lakin Bende Dahil Benim Gibi Sessiz Okuyucuların Sayısı da Oldukça Fazla.

Kimseden Bir Beklenti İçinde Olmadan, Hatta ki Çoğu Zaman Cevap Dahi Almadığın Halde
Kırılmadan Gücenmeden Her Zamanki O Pozitif Yanınla Yazdığın Tahminlerin Bizler İçin Çok Değerli.

Kimine Göre Polyanna, Kimine Göre Bir Umut. Fakat Gerçek Olan Şu Ki İnanmak... " O Gemi Bir Gün Gelecek"  Erdem bey değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, sağolun, varolun.

Forumun "İsmail Abisi" Olduğun İçin Çok Teşekkürler.

Emeğine Yüreğine Sağlık. Tahminlerinde Başarılar.

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
Değerli düşüncelerin için çok teşekkürler Erdem kardeş. sağolun, varolun. :) ;)

Can Kurtul

daha çok Çevrimdışı
  • UZMAN TAHMİNCİ
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Sessiz forumumuzu hafta içi daha net ve istikrarlı verilerin ışığında takip edip sizlere etkilerini açıklayacağımız sistem sayesinde umuyorum ki biraz daha haraketlenecektir benim buna inancım tam arkadaşlar. Evet ay sonu için yine güzel bir sinerjiye ihtiyacımız var. Toplanın hadi abiler ablalar. Hedef ay sonu sistemi.

Ramazan Elmass

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Sitede emin abi den başka çalışıp didinen yom diğerleri tatilde herhalde

enes yılmazer

daha çok Çevrimdışı
  • UZMAN TAHMİNCİ
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Tatilde değiliz . Üyeler gibi sessiziz sadece . Üyelerimizden ne zaman bize soru yada beklenti yoneltilir bizde oaylaşırız . Emin abi kırılmaz beklenti ummaz helal olsun paylaşımlarından dolayı .
Sisteme gelicek oluraak sallantıya girmiş olsada hala güçlü bir sistem mevcut . Ben şahsım adına bu 2018 e küstüğüm için bu sefer konusmuyorum . Ben konusunca kaçtı bu sene :)

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞLAR SABIRLAR DEVAM ETSİN, ALLAH SABREDENLERLE BERABERDİR... Bu kış sezonunda başından beridir.çok yorulduk,sıksık heyecanlandık, sıksık tersköşe olduk ama yılmadık, bıkmadık, usanmadık, asla pes etmedik,büyük bir çoğunluk kışı bitirdiysede olumsuz modeller karşısında vazgeçmedik., ALLAH nasip ederse karşılığı yolda gibi....Salıyı beklemeye devam edin...KardanadamEmin..😉🙂