Havaclub

KAR A SEVDA
W.o model
Wetter
Meteociel
Skew-t
Ao - nao
Mgm radar
Kar tahmin
Mgm wrf

Haberler: 2018/2019 KIŞ SEZONUNA EN İYİ KADRO,EN İYİ TAHMİN, EN İYİ TUTARLILIK ORANI İLE HAZIRLANIYORUZ..

İSTANBUL KAR TAHMİNİ - KAR SEVDALILARI (Okunma sayısı 108829 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ali

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
  • Her Zaman Her Yerde :)
    • Profili Görüntüle
Eren buralardadır ya takip ediyordur o  :)
Her Zaman Her Yerde :)

Ramazan Elmass

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Enes abi benim önceki (Elmass). Nickli hesaptan çıktım şifremi unuttum e posta gönder dedim göbdermiyo şına bi çözüm bul yaa

Ramazan Elmass

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada paZartesiden itibaren hava soğumaya başlıyo hadi hayırlısı

Ramazan Elmass

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
stratosferik hareketliliği izlediğimde karşıma çıkan sonuçlar beni çok kararsız bırakıyor.
Ne tam geliyor kesin diyebiliyorum. Nede artık gelmez diyebiliyorum.
Bu kadar sınırda ufacık br hareketle bizi kara boğabilecek sistemlerin gözümün önünde kuzeyde askıda kalması üzüyor açıkçası.

Bu arada arkadaşlar herkes çok pasif neden acaba ? Kar yağmayınca neden kimse yorum yapmıyor ?
Eren ocak ? ramazan elmas ? Kar sevgisi ? Ve daha burada sayamadığım bir çok kişi bizim havaclub aile ortamının baş karakterleridir.. Neredesiniz arkadaşlar ? Tahmin kadrosu sizlere yakında gönül koyacak haberiniz olsun :)

Burdayız abi. Daha çok zaman var iner o askıda kalmaz

ardatanik

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle

karsevgisi

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Herkese slmlar çok nahoş gelen bir kış geldi gidiyor artık sağlık olsun diyerek 2018 2019 kışını beklicez sanırım.Yaradan dan umut kesilmez tabiki  :)

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
Eren buralardadır ya takip ediyordur o  :)

ali hele sen hiç kayboldun ortadan. Sizler olmazsanız biz burada sıkılıyoruz :)

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
Enes abi benim önceki (Elmass). Nickli hesaptan çıktım şifremi unuttum e posta gönder dedim göbdermiyo şına bi çözüm bul yaa

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ramazan :)
Bu işin çözümü biraz üst seviye bilen insanların işi ben o kadar kurcalarsam site yine çöker kalsın böyle :) Okadar az girerseniz size mustehaktır girmeye girmeye unutuyorsunuz şifreyi :D haksızmıyım :D

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
https://twitter.com/mikdatca/status/961302451059068928 Miktad hoca dalga geçmiş biraz...

miktad hoca bu zamana kadar çıkıp konuşsaydı net birşekilde gelmeyecek diye o zaman alay etmesine birşey demezdim ama biraz ayıp etmiş. Benim beklentim 19-20 gibi. Hayırlısı arda.. Bu arada sende yoksun ortalarda daha çok beklenıyorsun unutma :)

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
Herkese slmlar çok nahoş gelen bir kış geldi gidiyor artık sağlık olsun diyerek 2018 2019 kışını beklicez sanırım.Yaradan dan umut kesilmez tabiki  :)

Karsevgisi . Dediğin gibi kış bizim için biraz boş geçti fakat biz sadece kar için burada değiliz. Burada bir aile ortamı vardı eksik olmayın her zaman bekleriz.
Kar için beklentimiz ise 19-20 gibi fakat srekl iertelenerek kaybolmasından bende sıkıldım tüm tahmincilerimizde sıkılmıştır bu durumdan diye düşünüyorum :S