Havaclub

KAR A SEVDA
W.o model
Wetter
Meteociel
Skew-t
Ao - nao
Mgm radar
Kar tahmin
Mgm wrf

Haberler: 2018/2019 KIŞ SEZONUNA EN İYİ KADRO,EN İYİ TAHMİN, EN İYİ TUTARLILIK ORANI İLE HAZIRLANIYORUZ..

İSTANBUL KAR TAHMİNİ - KAR SEVDALILARI (Okunma sayısı 108827 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kardanadamemin - CEZALANDIRILDI !

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞLAR STRATOSFER ISINIMLAMASI TEORİK OLARAK ANOMALİ DEĞERLERİNİ ZORLAR NİTELİKDE, DENKLEM KURULMASI GEREKİRSE KUVVETLİ SİSTEM BEKLENTİSİ İLE ÖRTÜŞÜYOR, TAKİBİ GEREKİYOR... ;) :)

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
volkan abi ve emin abinin bu sistem üzerinde araştırma payı oldukça büyük haklarını yememek gerek . Evet günlerdir üstünde durulan ama benim pek geleceğine umutlu olmadığım sistem kapımıza dayandı . Artık veriler ve modellemelerede bariz yansımalar başladığına göre .. Start veriyorummmm.. Hazırmıyız :)

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞLAR BEKLENEN, ARZULANAN, SEVİLEN, KAR SEVGİSİYSE, YOLUNDA ÇEKİLEN ÇİLELER, SIKINTILAR KUTSALDIR....AYIN 12 SİNDEN SONRA AYSONUNA DEĞİN SÜRECEK VE ZAMAN ZAMAN KUVVETLİ SEYREDECEK SİSTEMLER SİLSİLESİNE HAZIROLUNMALI..ÖZELLİKLE AYIN 21-22-23-24 ÜNE DİKKAT EDILMELI.TAKİP EDİYORUZ, DETAYLAR İLERLEYEN GÜNCELLEMELERDE...

Can Kurtul

daha çok Çevrimdışı
  • UZMAN TAHMİNCİ
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar basınç alanlarınında elverişli hale gelmesiyle sağlam sistem emareleri varlığını güçlendirerek sürdürüyor

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar öğle güncellemesinde GFS sistemler için ayın 12 sinden itibaren aysonuna kadar soğukların hüküm süreceğini modellerinde yansıtıyor, Artık zaten mevsim itibarıyle soğukların en etkin olması gereken dönemde olmamız dolayısıyla bu sonuçlar sürpriz olmayacaktır. Hatta geç bile kaldı demeliyiz. Sanıyorum haftasonuna kadar diğer modellerdede, bu konuda mutabıklık sağlanacak ve gerisayım başlayacaktır. Şimdiki güncel modeller soğuklar itibarıyla yeryer sınırda ve altında gibi görüntüler vermesi şuan için birşey ifade etmiyor, ancak Cumaya yada engeç haftasonuna kadar modellerde daha belirgin kuvvetli sistem emareleri görüneceğini düşünüyorum. KIŞ a damgasını vuracak etkili bir sistem görmemiz ihtimaller dahilindedir diyerek takibe devam diyoruz.😉🙂

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
12 şubat itibariyle soğuk hava dalgası etkisinde olacagımız kesin gibi fakat nokta nereye denk gelecek bilemiyorum . Sürekli değişkenlik gösteren bu snoptikler beni üzüyor artık

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar GFS bu aralar senaryolarında sanki tek hat üzerine sınır çizgisi çekilmiş gibi sistemleri Batı Avrupa'ya kaydırıyor görüntüleri sergilesede bu inandırıcı gelmiyor bana, nedenine gelirsek, ayın 12 sinden sonra bugüne değin İzlanda işgali altındaki Sibirya toprakları, Azorun birtürlü toparlanamaması ve kaygan zemin bulamaması gibi sebeblere bağlanması diye düşünmeyelim. Azor şimdilik pasifize gibi görünsede, önümüzdeki günlerde İzlanda setini aşarak mevsim şartlarına dönüş mücadelesini gerçekleştireceğini ve artık bıkkınlık veren yaşanılan ve uzun süredir, birtürlü aşılamamış bu kısırdöngünün sonuna geleceğimizi hepberaber görmek istiyoruz. Herşey biranda değişip lehimize dönebilir, çünkü daha Şubatın başlarındayız ve önümüzde sürprizlere açık bir Mart ayı seçeneğimizde duruyor. Halböyleyken umutsuzluğa gerek yoktur. 12 şubattan 25 Şubata kadar KIŞ ŞARTLARI MEVCUTTUR...

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
stratosferik hareketliliği izlediğimde karşıma çıkan sonuçlar beni çok kararsız bırakıyor.
Ne tam geliyor kesin diyebiliyorum. Nede artık gelmez diyebiliyorum.
Bu kadar sınırda ufacık br hareketle bizi kara boğabilecek sistemlerin gözümün önünde kuzeyde askıda kalması üzüyor açıkçası.

Bu arada arkadaşlar herkes çok pasif neden acaba ? Kar yağmayınca neden kimse yorum yapmıyor ?
Eren ocak ? ramazan elmas ? Kar sevgisi ? Ve daha burada sayamadığım bir çok kişi bizim havaclub aile ortamının baş karakterleridir.. Neredesiniz arkadaşlar ? Tahmin kadrosu sizlere yakında gönül koyacak haberiniz olsun :)

Emreitsa

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Gelsin artık takipteyiz....

Volkan ERKAN

daha çok Çevrimdışı
  • UZMAN TAHMİNCİ
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
stratosferik hareketliliği izlediğimde karşıma çıkan sonuçlar beni çok kararsız bırakıyor.
Ne tam geliyor kesin diyebiliyorum. Nede artık gelmez diyebiliyorum.
Bu kadar sınırda ufacık br hareketle bizi kara boğabilecek sistemlerin gözümün önünde kuzeyde askıda kalması üzüyor açıkçası.

Bu arada arkadaşlar herkes çok pasif neden acaba ? Kar yağmayınca neden kimse yorum yapmıyor ?
Eren ocak ? ramazan elmas ? Kar sevgisi ? Ve daha burada sayamadığım bir çok kişi bizim havaclub aile ortamının baş karakterleridir.. Neredesiniz arkadaşlar ? Tahmin kadrosu sizlere yakında gönül koyacak haberiniz olsun :)

Aynen Öyle Kardeşim, Eren ocak ? ramazan elmas ? Kar sevgisi ? Yazmayınca Bizimde Yazmak İçimizden Gelmiyor!.. En Kısa Zamanda Aramızda Bekliyoruz Arkadaşları...
U m u d u n   O l d u ğ u   Y e r d e   M u c i z e l e r   Ç i ç e k   A ç a r