Havaclub

KAR A SEVDA
W.o model
Wetter
Meteociel
Skew-t
Ao - nao
Mgm radar
Kar tahmin
Mgm wrf

Haberler: 2018/2019 KIŞ SEZONUNA EN İYİ KADRO,EN İYİ TAHMİN, EN İYİ TUTARLILIK ORANI İLE HAZIRLANIYORUZ..

İSTANBUL KAR TAHMİNİ - KAR SEVDALILARI (Okunma sayısı 108819 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
Aralıklarla geceye kadar devam eder . Akşam 20 :00 dan sonra hafifler iyice istanbul genelinde . Eğer hafiflemezse süpriz olur

DinçerOnur41

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Pazartesi günü Gölcük'te 600 rakımlık İrşadiye köyüme kalmaya çıktım . Salı sabahı biraz kar yağdı tuttu ondan sonra akşama doğru ümidim tam kesilecekken yoğun kar başladı 22.00 'a kadar yağdı . Ondan sonra 22.30'da daha da fazlalaştı dışarı çıktım hayatımda gördüğüm en güçlü kar yağışı olabilirdi kara bakamıyordum çok yoğundu o kar sabaha kadar aralıklarla yağdı bayağı örtü oluştu bugün de eve döndük Gölcük Merkez bomboş :D

Kardanadamemin - CEZALANDIRILDI !

daha çok Çevrimdışı
  • **
  • Kıdemli üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar akşam saatlerinden itibaren dek bantları gece geç saatlere kadar sürecek ve ara verip sabah saatlerinde yeniden yarın ikindi saatlerine kadar ara ara süreceğini, ayrıca bu sistem bu şekilde Cumaya kadar devam edeceğini düşünüyorum. Akabinde haftasonu sıcaklıklarda toparlanma ve aysonu ile şubat ilk 10 günü içinde yeni bir kuvvetli sistem ihtimali bulunsada şimdilik Afrika kökenli bir sıcak dalganın, bizlerin Sibirya salınımı ile karşılaşma riski görünüyor, temennimiz Sibiryanın bu savaşı kazanarak enlemlerimize inmesi beklentilerim dahilindedir. Detaylar ilerleyen günlerde, saygılar... ;) :) :D

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
Emin abinin dediği gibi yarın 16:00 a kadar kar yağışı tek tük devam eder ama bu güne göre 3/1 şiddetinde olur ancak .
Birde bu gece kuvvetli buzlanma ve hafif kar yağışıyla beraber don gerçekleşecek . Yarın sabah arabanıza bindiğinizde dikkatli olmanızda fayda var . Aman diyetim işe giderken kaymayın :)

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
2-7 şubat arasında muhtemel gelmesini beklediğimiz sistem hakkında genel bir paylaşım yaptım. linke tıklayarak okuyabilirsiniz . http://www.havaclub.com/index.php?topic=88.0

Edit : Anlık bilgilendirme yaptığınız yorumlar. İstanbul hava durumu kategorisinde - bulundugunuz semtte son durum konusuna taşınmıştır.
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2018, 09:08:36 ÖS Gönderen: Enes Yılmazer »

furkan5454

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
#125 Şubbat Sistemi
Ocak 24, 2018, 09:39:31 ÖS
2-7 şubbat arası bir sistem bekleyen varmı

Enes Yılmazer

daha çok
  • Ziyaretçi
furkan yanlış yere yazdıgın için youmunu buraya tadşıdım. Zaten buraya yazsaydın sistem beklediğimizide anlardın :)

ErdemKartak

daha çok Çevrimdışı
  • VİP ÜYE
  • Yeni üye
  • 4Funcy
    • Profili Görüntüle
Hoş Bulduk Enes =) Hayırlı Olsun Yeni Site  ;)
4Funcy

Can Kurtul

daha çok Çevrimdışı
  • UZMAN TAHMİNCİ
  • Yeni üye
    • Profili Görüntüle
Hoş geldin Erdem abi
İnşallah hayirlisi olur.

ErdemKartak

daha çok Çevrimdışı
  • VİP ÜYE
  • Yeni üye